Üyelerimize Özel Sürpriz Kuponlar 200 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava! En Çok Tercih Edilenler Burada!
Flexi

Flexi New Comfort Otomatik Şerit Gezdirme Kayışı Large 8m

Ürün Kodu : 390
MENŞEİ : ALMANYA
Mavi
Pembe
Bu Ürüne Yapılan Yorumlar
Yorum Yap - Yorumları Göster
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Flexi New Comfort Otomatik Şerit Gezdirme Kayışı Large 8m

  Şerit şeklinde otomatik köpek gezdirme kayışıdır.

  Bu sayede köpeğinizi güvenli ve kolay bir şekilde gezdirmeniz mümkündür.

  Ani hareketlerde otomatik olarak kilitlenme özelliğine sahiptir. Sağlam malzemeden üretilmiştir.

  Kilosu 50 kg'a kadar olan tüm köpek ırklarında kullanım mümkündür.

  Ürün Ölçüleri:

  • Maksimum ağırlık: 50 kg
  • Uzunluk 8 M

   

  Flexi Tasma Kullanımı

  Flexi tasma, yürüyüşler esnasında sizinle köpeğiniz arasındaki mesafeyi belirlemeye yarayan farklı işlevlere sahiptir.
  Flexi Tasma'yı takmakTasmayı köpeğe takmadan önce köpeğinizin sakin olduğundan emin olun. Flexi tasmanın tam olarak geçmesini sağlayın ve frenini kilitleyin. Daha sonra ekli emniyet halkasını köpeğinizin boynuna, boyunluğa paralel olarak takın. Son olarak Flexi tasmanın yaylı kancasını t. üç metal halkadan geçirerek (halka – boyunluk – halka) çekin. Flexi tasmanız artık kullanıma hazırdır.
  Tasmada serbest hareket: Köpeğinizi gezdirmek için tasmayı daima kulpundan tutun. Fren düğmesine basmadığınız sürece şerit ya da ip kolayca otomatik olarak girip çıkacaktır ve tasma uzunluğu köpeğinizin hareketlerine otomatik olarak ayarlanacaktır.
  Durdurmak: Köpeğinizi geçici olarak durdurmak istediğinizde fren düğmesine başparmağınızla basın. Bu düğmeyi basılı tuttuğunuz sürece köpeğiniz sizden uzaklaşamayacaktır .
  Fren düğmesini bıraktığınızda şerit ya da ip serbest bir biçimde açılıp kapanmaya devam eder. Şerit ya da ip kısaldığında tam olarak kontrol sağlayabilmek için köpeğiniz size doğru koşarken daima freni bırakın.
  Köpeği geri çekmekKöpeğinizi geri çekmek için kolunuzu tasma ile birlikte ileri doğru hareket ettirin, başparmağınız ile fren düğmesine basın, sonra kolunuzu geriye çekin. Fren düğmesini bırakıp kolunuzu ileri doğru salladığınızda tasma otomatik olarak içeri çekilecektir. Bu işlem esnasında asla şerit ya da ipi tutmayın.
  Yanınızda tutmak: Köpeğinizi kısa tasma ile uzun bir süre yürütmek için önce fren düğmesine basın ve sonra başparmağınız ile sabit fren düğmesini ileri doğru kaydırın. Tasma artık sabitlenmiştir ve köpeğiniz "y anınızda" kalır. Siz sabit fren düğmesini açıncaya değin tasma kilitli olacaktır. Kilidi açmak için sabit fren düğmesini başparmağınızla geri çekin. Köpeğiniz artık özgürce hareket edebilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.